Miesto, kde si splníte všetky sny o bývaní

Príležitosť získať harmóniu domova tvorenú prírodou na pozemku za skvelú cenu! 

Pozemky v Borinke sú ideálnym miestom pre vytvorenie domova s výnimočnou atmosférou. Teraz máte príležitosť spraviť investíciu svojho života, pretože sú v ponuke za skvelú cenu!
Cena exkluzívnych pozemkov v Slnečnom údolí – Pajštúnskej aleji začína na výnimočných 99  €/m2 .

Miest, ktoré chytia za srdce, nie je v okolí Bratislavy veľa. Je pre nás potešením, že vám teraz jedno z nich môžeme ukázať a ponúknuť. V novom projekte Slnečné údolie – Pajštúnska aleja je len 21 lukratívnych pozemkov obklopených panenskou prírodou, navrhnutých tak, aby uspokojili najnáročnejšie a rôznorodé predstavy budúcich majiteľov o ideálnom pozemku.

Buďte nároční, vyberajte z toho najlepšieho, čo na trhu momentálne je!
Prijmite naše pozvanie na obhliadku očarujúceho miesta pár kilometrov od Bratislavy, kde šumí les, spievajú vtáky a kde sa môžete cítiť absolútne slobodne. Prejdite sa Slnečným údolím – Pajštúnskou alejou a poobzerajte sa okolo seba: Viete si predstaviť krajšie miesto na vybudovanie domova, po akom ste túžili?

Ak máte záujem o návštevu Slnečného údolia pod Pajštúnom, napíšte nám, prosím. 


späť na zoznam

POŠLI ZNÁMEMU

Zaujal vás tento pozemok? Viete o niekom, koho by mohla táto informácia zaujímať? Môžete mu poslať túto informáciu, a to tak, že vyplníte adresu prijímateľa a odošlete. Všetky osobné údaje, ktoré do formulára uvediete, považujeme za diskrétne a nebudú poskytnuté tretím osobám.

ZÁUJEM O VIAC INFORMÁCIÍ

Vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe vás bude kontaktovať náš predajca a poskytne vám akékoľvek informácie, ktoré by ste mohli potrebovať.