DOMOV, PO AKOM TÚŽITE

Celkovo 34 exkluzívnych pozemkov, obklopených pôvodným lesom a lúkami prírodnej rezervácie pod Pajštúnom, poskytuje priestor na lukratívne, pokojné bývanie v harmónii s prírodou, ale v blízkosti mesta a jeho výhod.

Ide o jednu z najlepších lokalít na trhu v okolí Bratislavy vôbec a tak je jeho atraktivita zárukou aj veľmi dobrej investície do budúcnosti. Pozitívna energia tohto miesta je priam predurčená na vytvorenie domova, po akom ste vždy túžili, a to bez kompromisov v otázke priestoru či lokality. Jednoducho v Slnečnom údolí pod Pajštúnom nájdete miesto na reprezentatívny domov, kam sa vždy radi vrátite.

POŠLI ZNÁMEMU

Zaujal vás tento pozemok? Viete o niekom, koho by mohla táto informácia zaujímať? Môžete mu poslať túto informáciu, a to tak, že vyplníte adresu prijímateľa a odošlete. Všetky osobné údaje, ktoré do formulára uvediete, považujeme za diskrétne a nebudú poskytnuté tretím osobám.

ZÁUJEM O VIAC INFORMÁCIÍ

Vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe vás bude kontaktovať náš predajca a poskytne vám akékoľvek informácie, ktoré by ste mohli potrebovať.